Konečně?

25. únor 2008 | 19.24 |

V neděli ráno jsem vstávala s výhledem na perfektní odpoledne. Opět jsem se chystala do budějovické Stromovky na discgolf - sport, který mě už asi nejspíš doopravdy pohltil. Trochu jsem zapřemýšlela, co si vlastně vezmu na sebe - ať dělám co dělám, tmavou, optimálně hřejivou budnu, která by se mi navíc líbila jsem dosud nenašla. A hle! Pohlédnu na teploměr, když zjistím, že už během dopoledne se digitální čísílka vyšplhala na více než patnáct stupňů.

Když ve čtvrt na dvě vycházím, je již přes dvacet stupňů a já jdu poprvé v tomto roce jen v mikině. Nadšená, konečně naplněná skvělou náladou. Ačkoliv na 24. února celkem nepravděpodobné, cítím ze vzduchu, že zima už odchází. A snad, že už je pryč.

Neříkala jsem to snad? Neříkala jsem, že až se nebudeme klepat zimou, disky budou létat samy? I když jsem tentorkát skončila s mnohem vyšším celkovým parem než minule, musím odpoledne zhodnotit jedničkou. I dohozy jsou myslím lepší, než dříve. (Dokonce jsem poprvé dohodila z osmi metrů! Jistě, náhoda, nicméně potěší.)

Za tři týdny - za NEKONEČNÉ TŘI TÝDNY!!! - dostanu své první disky. Své VLASTNÍ disky. Pak už mě ze Stromovky nikdo nedostane :) Plánuji pilný trénink na květnový turnaj, který bude DTS (Discgolf Team of South) ve Stromovce pořádat. Pokud vše půjde dobře, bude to můj první turnaj.

Páni, že by mě poprvé za šestnáct let začalo něco skutečně bavit? :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Konečně? tlapka 26. 02. 2008 - 15:51
RE: Konečně? leviathan 26. 02. 2008 - 20:50
RE: Konečně? ovečkin 27. 02. 2008 - 15:30
RE: Konečně? tátova holka 27. 02. 2008 - 20:00