Zimní radovánky

15. únor 2008 | 21.37 |

Lidé, kteří mě znají už déle, moc dobře ví, že já jsem velmi radikální odpůrce zimy a tudíž si ani ony "zimní radovánky" nijak zvlášť neužívám.

Teď však nastala trochu jiná situace - zítra odjíždím na svůj první středoškolský lyžák :) S novými lidmi, novými učiteli...novými lyžemi :)) A dokonce už ani nemířím na tradiční Zadov, naším cílem je totiž rakouský Hochficht. Od mého známého, který svahy Hochfichtu drhnul včera, se mi právě donesla zpráva, že sněhu je málo a že si na "sjezdovce číslo 3" odřel úplně nové lyže. Vzhledem k tomu, že tyhle "nové lyže" si kupoval někdy před týdnem, jelikož první "nové lyže", které mu nadělil Ježíšek mu ukradli v Itálii... ani se moc neděsím. Ne, že by mi na mých Headech nezáleželo, nicméně myslím, že on je schopen všeho, takže jeho výstrahy neberu vážně. Snad i proto jsem se s ním vsadila o bagetu z Hladového Vokna - tvrdil, že když má poškrábané lyže on, musí si je poškrábat i ostatní. Já mu s vyhlídkou na křupavou sýrovou bagetou vesele oponovala :)

Ale to jsem moc odbočila...velmi, velmi, velmi světlým bodem lyžařského kurzu je středeční návštěva aquaparku, kterého se já, ač Býk, tak maximální milovník vody, nemůžu dočkat už teď.

No...původně jsem vám chtěla napsat nějaký zajímavý článek ze života :) jenže se mi poslední dobou nějak nedostává inspirace...a o zdánlivě obyčejných věcech, jako například průběh Silvestrovské noci, se mi moc hovořit nechce. Takže další z nic neříkajících textů...

Promiňte. Po návratu se pokusím vše napravit...a snad i doplnit fotkami :)

Zdravím a...držte mi palce...jednou mě rolba málem přejela při běžkování...na sjezdovkách je to takové...víc aktuální :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Zimní radovánky manon* 15. 01. 2008 - 20:35
RE: Zimní radovánky tlapka 18. 01. 2008 - 16:15