Prvák

10. červenec 2008 | 17.14 |

Jak moc podobné mi připadají okamžiky, kdy jsem psala první prázdninový článek po ukončení základní školy. Ano, už je to rok, celý dlouhý rok. Tehdy jsem si připadala, jako kdyby mi někdo v momentě sebral vše, co mi do té doby přišlo přirozené a samozřejmé. Lidi, místa, věci kolem mě. Teď jsi připadám bohatší.

V prvé řadě do mého života vstoupily nové osoby, noví lidé, ať už to byli ti, se kterými perfektně vycházím, ti, které mám ráda nebo ti, se kterými si nerozumím. Jsem vděčná za všechny. Nemohu nezmínit Monču, která je vedle mě (téměř :)) vždy, když ji potřebuji. Dále pak lidé jako Peťa, Lenka, Zuzka nebo Ivanka :) Mišák, Vilda, Martin, ale ano i Lišák :) a další z naší teď již druhé A. Navzdory mé vrozené introverci jsem se dostala do kontaktu i s dalšími lidmi navštěvujícími náš ústav - s Mírou, se kterým mi komunikace vázne stále (prozatím jsme si neřekli nic jiného než "čau", ale já věřím, že se jednou ledy prolomí :)) a s Tomášem, fajn týpkem, se kterým mě spojil zájezd do Passova a tam trochu jiná akce než sportování :)

Pokud se přesunu ze školních zdí mezi normální civilizaci, tak nějak jsme se dali dohromady s Medardem, doufám kamarádem, v poslední době Lískym, definici raději přeskočím, Máriem, slovenským bicistou z metalové skupiny No Gravity :)...a Andreyem...

Díky nové škole jsem potkala i nové učitele, víceméně fajn lidi - náš praštěný třídní, telocvikáři K a K, hudebkářka Ester, němčinářka Č. a nejzlatější paní profesorka Šrámková, dějepisář Š., díky němuž možná budu z této vědy maturovat... ; a zároveň se prohloubily mé vztahy s tím nejzdravějším jádrem bývalé deváté C - s Čongim, Tomášem, Verčou a Anežkou.

Stalo se i pár události, které stojí za to zmínit...s nedokončeným sedmým ročníkem jsem skončila hru na kytaru zatímco se dosud neprojevilo, že by mi nějak zvlášť chyběla. Zakoupila jsem si dva discgolfové disky, se kterými jsem se zúčastnila svého prvního discgolfového turnaje (napíši o něm, dlouho jsem čekala na fotky). Stála jsem v první řadě na koncertě Teamu a poté získala fotografii s panem Haberou (...nedám :)). Zúčastnila jsem se již zmíněného zájezdu do Passova, což byla skutečně síla :) Přežila jsem školní výlet, poprvé spala pod širým nebem a sledovala městskými světly nerušenou hvězdnou oblohu :) Poctila jsem svou návštěvou tři plesy, z toho dva maturitní a jeden orientální (...opět Mr.A). Započala jsem se učit německému jazyku, abych zjistila, že zase není tak hrozný, jak jsem si myslela a zakončila druhý rok orientálního tančení.

A abych vám tak trochu dovolila nahlédnout do mé budoucnosti, od září začínám navštěvovat taneční a v říjnu studijně odjíždím do Anglie. (Páni, to slovo "studijně" se mi tam moc moc líbí, zní tak vznešeně, řekla bych :)) Nejspíš se pokusím proniknout do tajů ruštiny, začít lehce hrát volejbal, abych se mohla opět účasnit dalšího zájezdu do Passova xD

Jestliže jsem si na konci minulého školního roku řekla, že letos si nehodlám nechat cokoliv uniknout, jsem se svým současným skóre velmi velmi spokojená :) Tak tedy s týdenním spožděním - užívejte prázdnin, pozdravujte milé lidi za hranicemi ČR a čerpejte síly. Ozvu se brzy :))

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Prvák tlapka®pise.cz 11. 07. 2008 - 09:28
RE: Prvák tátova holka* 15. 07. 2008 - 09:39
RE(2x): Prvák listicka 17. 07. 2008 - 13:07
RE: Prvák ovečkin 18. 07. 2008 - 12:58
RE(2x): Prvák listicka 18. 07. 2008 - 14:39
RE(3x): Prvák ovečkin 24. 07. 2008 - 15:25
RE: Prvák bylinka 18. 07. 2008 - 18:41