Ozvěny...

23. červen 2008 | 20.11 |

...ze záhrobí xD

Ne, kdepak, dnešním dnem jsem opět získala pocit, že žiji, dnešní den mi opět nalil krev a energii do žil :) Po téměř probdělých nocích minulého týdne jsem uzavřenou klasifikaci přijala s otevřenou náručí a s radostí mohu konstatovat, že mně začínají prázdniny právě teď! Vypínám a odmítám se dále (aktivně) zaobírat školou, té přeci bylo dost v minulých deseti měsících.

Od té doby, co jsem si pořídila svůj nynější mobilní telefon (však vy víte) jsem se začala hudbou a písničkami zaobírat více, než kdy dřív. A jak jsem si zvykla chodit se sluchátky na uších a hudbu poslouchat téměř nepřetržitě, objevila jsem i pár skrytých koutů mojí hudební povahy, jednímž z nich je fakt, že hudba mi v určitých chvílích pomáhá vrátit pohodu, klid, dobrou náladu.

A nedá mi to, abych se s vámi nepodělila o jednu z mých v současné době nejoblíbenějších písniček. (Bohužel, mým strašlivým zlozvykem je poslouchat onu preferovanou písničku stále dokola, až její kouzlo zcela vyprchá...)

Blackmore´s Night - Times They Are The Changin
Nebýt mojí mamky, která byla před pár dny v Českém Krumlově na jejich koncertě, nikdy bych se nejspíš nedověděla, že tuto písničku hrají oni. Je krásná, melodická, optimistická...vše, co protřebuji k životu, má.

A současně sem přihodím již méně optimistickou písničku spojenou s krásným zážitkem, taktéž z Českého Krumlova, tentokrát ze Slavností Pětilisté růže. Jen si říkám, že onen okamžik, s touto celé město prostupující písničkou, bych bývala ráda prožila přeci jen s někým jiným, než je kruh rodinný. Jsem nevděčná, já vím... Rednex - Wish You Were Here.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Ozvěny... tlapka®pise.cz 24. 06. 2008 - 16:23